Ubytování

Horská chata má celkovou kapacitu 20 lůžek, která jsou rozdělena do tří samostatných bytů - apartmánů. Pro celý objekt společná lyžárna a WiFi připojení v celé chatě.

Apartmány A a B (dispozice ZDE a ZDE) 

Tyto dva apartmány jsou umístěny v horních dvou patrech domu. Mají užitnou plochu 73 m2 a 84 m2 pro 2 x 4 osoby. V dolním patře je vstupní chodba, WC, koupelna se sprchou, kuchyň spojená s obývacím pokojem (sporák, myčka, lednice, mikrovlnná trouba, el. trouba, TV/SAT, malá krbová kamna) a ložnice pro 2 osoby. V horním patře je ložnice pro 2 osoby a WC s umyvadlem.

Apartmán C (dispozice ZDE a ZDE)

Tento apartmán je umístěn v dolních dvou patrech domu a má užitnou plochu 170 m2. Sestává ze dvou čtyřlůžkových (23 m2 a 20 m2) a dvou dvoulůžkových (15 m2 a 16 m2) pokojů, kompletně vybavené kuchyně (sporák s el. troubou a varnou deskou, myčka, varná konvice, kávovar, 2x lednice, mikrovlnná trouba), sklípek pro uložení potravin, společenské místnosti s krbovými kamny, TV/SAT. Dále koupelna s vanou, koupelna se sprchou a tři WC. V neposlední řadě relaxační místnost s Jacuzzi vířivkou, parní sprchou, vaničkami pro prokrvení nohou (Kneippova metoda) a chodba s boxy pro lyže. 

 

 

Vytisknout